Toetame rahu!
Suurepärane kvaliteet
Soodustused püsikliendile
Eestimaine toode
Kiire ja mugav
 • Hele Standard (kask)

  Kandiline hele puitbrikett, mis on peamiselt valmistatud kasepuust. See on väga eeskujuliku kütteväärtuse ja minimaalse tuhajäägiga. Sobib hästi pikka ja ühtlast tuld vajavatesse küttekolletesse.

  Tavahind

  960 kg 240.00500 kg 145.00

  Kliendihind

  960 kg 230.00500 kg 135.00
 • Tume Premium

  Kandiline tume puitbrikett, mis on parim küttetoode Eesti turul. Sellel on väga kõrge kütteväärtus, madal niiskusesisaldus ja see sisaldab palju kvaliteetset saarepuud. Sobib kõige paremini pikka ja ühtlast tuld vajavatesse küttekolletesse.

  Tavahind

  960 kg 270.00500 kg 160.00

  Kliendihind

  960 kg 260.00500 kg 150.00
 • Tume kotis

  Ovaalne tume puitbrikett. Pakendatud LAHTISELT
  500kg Big-Bag kotti. Kõrge kütteväärtus, madal
  niiskusesisaldus ja see sisaldab termomändi.
  Sobib kõige paremini pikka tuld vajavatesse
  küttekolletesse.

  Tavahind

  500 kg 140.00

  Kliendihind

  500 kg 130.00
 • Hakkpuit (kuiv 92m3 koorem)

  Valmistatud puidutööstus jääkidest. Minimaalne kogus 92m3 (üks poolhaage)
  Tavahind: 16,00 eur/m3
  Kliendihind: 15,00 eur/m3

  Tavahind

  92m3 1472.00

  Kliendihind

  92m3 1380.00
  Vabandame, see toode ei ole hetkel müügis.
 • Premium Pellet 6mm

  Pellet on loodustsäästev ja kasutajasõbralik tahke biokütus, mis on valmistatud puhtast Eesti toorainest. Pelleteid põletatakse mugavalt automatiseeritud spetsiaalsetes pelletipõletites ja -kaminates. Toodet on võimalik tellida ka 1000kg BigBag kottides.

  Tavahind

  975 kg 280.00

  Kliendihind

  975 kg 270.00
 • Premium Pellet 8mm

  Pellet on loodustsäästev ja kasutajasõbralik tahke biokütus, mis on valmistatud puhtast Eesti toorainest. Pelleteid põletatakse mugavalt automatiseeritud spetsiaalsetes pelletipõletites ja -kaminates. Toodet on võimalik tellida ka 1000kg BigBag kottides.

  Tavahind

  975 kg 280.00

  Kliendihind

  975 kg 270.00
 • Ümar Extra

  Ümara kujuga puitbrikett, mis on väga kõrge kütteväärtusega ja madala niiskusesisaldusega. See puitbrikett on valmistatud kuuse, kase ja saare segust. Sobib kõige paremini küttekolletesse, mida on vaja kiiresti soojaks saada.

  Tavahind

  970 kg 245.00540 kg 155.00

  Kliendihind

  970 kg 235.00540 kg 145.00
 • BigBag brikett (ümar)

  Big Bag sisaldab ümara puitbriketi tükke, mis on puitbrikettide tootmise kõrvalprodukt. Kütteväärtus on sama kõrge nagu meie muud tooted, kuid hind on vähem esindusliku välimuse tõttu märksa soodsam.

  Tavahind

  1000 kg 300.00

  Kliendihind

  1000 kg 290.00
  Vabandame, see toode ei ole hetkel müügis.

Puitbrikett on soodne ja keskkonnasõbralik küttelahendus

Puitbrikett on taastuvkütus, mis on valmistatud saepurust. Puitbriketi tootmise protsess on lihtne ja keskkonnasõbralik. Nimelt koosneb brikett vaid saepurust, mis on suure surve all hüdrauliliselt kokku pressitud. Tänu sellele, et toode on tihedalt kokku surutud, põleb brikett kaua ning annab enam sooja kui näiteks tavalised halupuud.

Arvestades Eesti kliimat ja pikka kütteperioodi, mis saab alguse septembrist ja lõpeb üldjuhul maikuus, on brikett igati hea küttematerjal, sest on teiste kütteliikidega võrreldes oluliselt soodsam. Briketiga pliiti ja ahju küttes on võimalik päris korralik rahasumma kokku hoida!

Odav puitbrikett tähendab väiksemaid küttearveid!

Puitbriketi kuluefektiivsus on eriti märgatav võrreldes teiste kütteliikidega. Näiteks 150-ruutmeetrise elamu kütmisel Eestis, tuleb aastane küttekulu puitbriketiga küttes umbes 770 eurot. See on oluliselt soodsam kui gaasi või elektrikütte puhul. Seega on puitbrikett tõestanud end igati eeskujuliku- ja kuluefektiivsusega küttematerjalina.

Mis aga teeb puitbriketiga kütmise soodsaks võrreldes näiteks mõne muu kütteliigiga? Põhjuseid selleks on mitmeid. Esiteks on briketil madalamad tootmiskulud, sest saepuru on odav ja laialdaselt kättesaadav tooraine.

Teiseks pakuvad briketid suuremat kütteväärtust massiühiku kohta, kui näiteks puuhalud. Mis omakorda tähendab, et vähema kogusega saavutatakse sama soojus. Lisaks põlevad briketid ühtlaselt ja efektiivselt, vähendades küttekulu ja suurendades soojusefektiivsust.

Puitbriketi eelised

Puitbrikett on mitmel viisil parem kui traditsioonilised küttematerjalid. Brikett on biokütus, mis ei sisalda erinevaid lisaaineid ning on seetõttu oluliselt keskkonnasõbralikum kui näiteks õli- ja naftaküte. Brikett sobib põletamiseks enamikes kateldes, pliitides, kaminates ja ahjudes. Puitbrikett põleb see puhtalt, tekitades vähe tuhka ja põlemisjääke.

Tänu sellele, et brikett on tugevalt kokku pressitud ja see on oma mõõtmetelt suhteliselt väike, ei võta nende ladustamine palju ruumi. Brikette saab ladustada ka kitsastes ruumides, mis ei ole küttepuude jaoks sobilikud.

Puitbriketi hind

Puitbriketi hind sõltub mitmest tegurist nagu näiteks toote kvaliteedist, tüübist (hele või tume brikett), kogusest ning piirkonnast, kus seda müüakse. Üldiselt peetakse puitbriketti soodsaks kütteallikaks, eriti kui võrrelda seda teiste küttematerjalidega nagu õli, gaas või elekter.

Puitbriketi müük Tartubriketis

Tartubriketti veebipoest on võimalik soetada nii heledat- kui ka tumedat briketti. Hele brikett on peamiselt toodetud kasepuidust. See põleb efektiivselt ja ühtlaselt ning sobib pikaajaliseks ja stabiilseks kütmiseks.

Tume brikett on vaieldamatult meie üks parimaid küttetooteid Eesti turul. Briketile annab tumeda värvuse termotöötluse saepuru. Puidu termotöötluse käigus väheneb sellise saepuru niiskusesisaldus, mis omakorda suurendab briketi kütteväärtust. Samuti tähendab vähem niiskust ühtlasemat ja puhtamat põlemist, mis on oluliseks näitajaks kvaliteetse briketi puhul.

Lisaks heledale ja tumedale puitbriketile, leiad meie juurest ka pelleteid, hakkepuitu ning ümara kujuga puitbriketti. Enamus tooteid on müügil ka Big Bag kottides! Tule ja tutvu tootevalikuga ning küta oma kodu soodsalt soojaks!